Oznam ohľadom doručovania štatutárnych rozhodnutí

12. október 2019

Vážení rodičia,

V zmysle zákona č. 305/2013 Z.z. o elektronickej podobe výkonu verejnej moci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o e-Governmente) Vám oznamujeme, že rozhodnutia vydané štatutárom základnej školy (riaditeľom školy), na ktoré sa vzťahuje všeobecný predpis o správnom konaní v zmysle zákona č. 71/1967 Zb., Vám budú rozhodnutia zasielané do elektronickej schránky formou doručenia do vlastných rúk. Rozhodnutia budú obsahovať kvalifikovaný elektronický podpis vytvorený s použitím mandátneho certifikátu a s pripojenou elektronickou časovou pečiatkou. V prípade, že nemáte aktivovanú elektronickú schránku, rozhodnutia Vám budú doručenné formou listinného rovnopisu, ktorého súčasťou bude doložka o autorizácii k eletronizácii úradného dokumentu v zmysle Vyhlášky č. 85/2018 Z.z. Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o spôsobe vyhotovenia a náležitostiach listinného rovnopisu elektronického úradného dokumentu.

Martin Trnovský

Futbal

Brankár ŠK Slovan U19. Víťaz Československého pohára, účastník 2.kola UEFA Youth League.

Druhé kolo prijímačiek bude 22. júna

Potenciálnym záujemcom o štúdium oznamujeme, že 2. kolo prijímacích skúšok sa uskutoční 22.6. 2020  o 9:00.