Základná škola nebude otvorená

01. júl 2019
Pre nedostatočný počet žiakov v jednotlivých triedach Vám oznamujeme, že v školskom
roku 2019/2020 žiaľ nebudeme môcť otvoriť základnú školu. Ďakujeme Vám za prejavený záujem.

Informácia o pokračujúcom nábore k otvoreniu základnej školy pre školský rok 2020/2021 bude zverejnená na webovej stránke Súkromnej strednej športovej školy.
Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

Oznam pre uchádzačov o štúdium

Uchádzačom, ktorí úspešne absolvovali prijímacie konanie formou talentových skúšok bude 29.05.2020 poštou zaslané rozhodnutie o prijatí.

K zápisu, ktorý bude prebiehať vo vopred stanovenom termíne prezenčnou formou, je potrebné priniesť vyplnené Záväzné potvrdenie o nastúpení na štúdium, ktoré si môžete stiahnuť tu:

Záväzné potvrdenie o nastúpeni na štúdium