Referencie

Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

Martin Kližan

Tenista

Slovenský Davis Cup-ový reprezentant. V r. 2015 dosiahol jeho doposiaľ najvyššie, 24. miesto v rebríčku ATP.

Alexandra Patáková

Golfistka

Talentovaná golfistka, majsterka Slovenska dievčat do 16 rokov 2012, reprezentantka Slovenska (2017).

Patrik Néma

Tenista

Talentovaný tenista, ktorý sa začína postupne presadzovať aj na medzinárodnej scéne.

Naša účasť na Olympiáde ľudských práv

Viktor Ján Korekáč a Leonard Mikulič, žiaci 2.B vedení pani učiteľkou Kristínou Valáškovou reprezentovali našu školu na XXI. krajskom kole Olympiády ľudských práv, ktoré sa konalo 7.2. v Bratislave. Olympiádu vyhlasuje Ministerstvo školstva SR a jej cieľom je prispieť k ľudskoprávnemu vzdelávaniu, vzdelávaniu k demokratickému občianstvu, celkovej kultivácii poznatkov a postojov študujúcej mládeže a tým k posilňovaniu základných pilierov demokracie.