Športoviská

V rámci komplexu žiaci môžu zdokonalovať svoje fyzické schopnosti na niekoľkých športoviskách. Priamo v budove školy sa nachádza telocvičňa, ktorá je plne vybavená a skladá sa z dvoch miestností. Žiaci sa tu môžu venovať rozvoju fyzických zdatností, ale aj zahrať si futbal, florbal, basketbal a veľa iných športov.

Ku komplexu patrí aj štadión klubu FC Petržalka, ktorý ponúka možnosť trénovať na umelej tráve. Tento štadión funguje od roku 2012.

Okrem týchto ihrísk je študentom sprístupnené ďalšie ihriská: menšie ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a zadné ihrisko.

Martin Kližan

Tenista

Slovenský Davis Cup-ový reprezentant. V r. 2015 dosiahol 24. miesto v rebríčku ATP.

Druhé kolo prijímačiek bude 22. júna

Potenciálnym záujemcom o štúdium oznamujeme, že 2. kolo prijímacích skúšok sa uskutoční 22.6. 2020  o 9:00.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.