Športoviská

V rámci komplexu žiaci môžu zdokonalovať svoje fyzické schopnosti na niekoľkých športoviskách. Priamo v budove školy sa nachádza telocvičňa, ktorá je plne vybavená a skladá sa z dvoch miestností. Žiaci sa tu môžu venovať rozvoju fyzických zdatností, ale aj zahrať si futbal, florbal, basketbal a veľa iných športov.

Ku komplexu patrí aj štadión klubu FC Petržalka, ktorý ponúka možnosť trénovať na umelej tráve. Tento štadión funguje od roku 2012.

Okrem týchto ihrísk je študentom sprístupnené ďalšie ihriská: menšie ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a zadné ihrisko.

História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ -- streda, 5.2.2020, 9:00-16:00

Srdečne pozývame žiakov a ich rodičov na DOD, ktoré sa uskutoční v areáli našej školy.

PROGRAM

• prehliadka priestorov školy (triedy, odborné učebne, telocvične, jedáleň, ihriská)
  • náhľad reálne prebiehajúceho vyučovania – hodina anatómie a slovenského jazyka v interaktívnej učebni, hodina informatiky v IKT učebni...
  • informácie o podmienkach prijatia
  • školské vzdelávacie programy
  • predstavenie študijných odborov: pre Súkromnú strednú športovú školu
    • športový manažment
    • digitálne služby v športe (experimentálne overovanie – nové)
    • spracovanie dát v športe (experimentálne overovanie – nové)
  • konzultácie s vedením školy

Adresa školy: Marie Curie-Sklodowskej 1, 851 01, Bratislava. Mapa
Autobus spoj č. 84, 87, 98, 99 – zastávka Ovsištské námestie

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.