Športoviská

V rámci komplexu žiaci môžu zdokonalovať svoje fyzické schopnosti na niekoľkých športoviskách. Priamo v budove školy sa nachádza telocvičňa, ktorá je plne vybavená a skladá sa z dvoch miestností. Žiaci sa tu môžu venovať rozvoju fyzických zdatností, ale aj zahrať si futbal, florbal, basketbal a veľa iných športov.

Ku komplexu patrí aj štadión klubu FC Petržalka, ktorý ponúka možnosť trénovať na umelej tráve. Tento štadión funguje od roku 2012.

Okrem týchto ihrísk je študentom sprístupnené ďalšie ihriská: menšie ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a zadné ihrisko.

História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Martin Kližan

Tenista

Slovenský Davis Cup-ový reprezentant. V r. 2015 dosiahol jeho doposiaľ najvyššie, 24. miesto v rebríčku ATP.

Výsledky prijímacích skúšok na ZŠ 2019

Výsledky prijímacích skúšok na ZŠ pre rok 2019 sú k dispozícii tu.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.