Naša účasť na Olympiáde ľudských práv

Viktor Ján Korekáč a Leonard Mikulič, žiaci 2.B vedení pani učiteľkou Kristínou Valáškovou reprezentovali našu školu na XXI. krajskom kole Olympiády ľudských práv, ktoré sa konalo 7.2. v Bratislave. Olympiádu vyhlasuje Ministerstvo školstva SR a jej cieľom je prispieť k ľudskoprávnemu vzdelávaniu, vzdelávaniu k demokratickému občianstvu, celkovej kultivácii poznatkov a postojov študujúcej mládeže a tým k posilňovaniu základných pilierov demokracie.

História vo filme

05. jún 2018, kv

História sa mnohým môže zdať nudná, opak je však pravdou. A o tom sa nás pokúsil presvedčiť aj študent doktorandského štúdia Mgr. Róbert Odler so svojou Výučbou dejín formou filmu. Ďakujeme mu!

Video pozvánka na DOD - 14.2.2018

V nasledujúcom odkaze môžete nájst video, ktorá nakrútili naši študenti ku Dňu otvorených dverí na našej škole.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.