Úspechy

Naši študenti sú zdatnými športovcami, čo dokazujú aj mimo svojich klubov. Napríklad v stredoškolských šampionátoch v basketbale, futbale a futsále, kde sa vždy umietňujú na popredných priečkach.

V tomto školskom roku sa nám podarilo obsadiť nasledujúce pozície:

Basketbal chlapci: úspešný postup do Krajského kola

Florbal chlapci: 3. miesto v Okresnom kole

Florbal dievčatá: 2. miesto v Okresnom kole

Futbal chlapci: 3. miesto v Krajskom kole

Naša účasť na Olympiáde ľudských práv

Viktor Ján Korekáč a Leonard Mikulič, žiaci 2.B vedení pani učiteľkou Kristínou Valáškovou reprezentovali našu školu na XXI. krajskom kole Olympiády ľudských práv, ktoré sa konalo 7.2. v Bratislave. Olympiádu vyhlasuje Ministerstvo školstva SR a jej cieľom je prispieť k ľudskoprávnemu vzdelávaniu, vzdelávaniu k demokratickému občianstvu, celkovej kultivácii poznatkov a postojov študujúcej mládeže a tým k posilňovaniu základných pilierov demokracie.

Video pozvánka na DOD - 14.2.2018

V nasledujúcom odkaze môžete nájst video, ktorá nakrútili naši študenti ku Dňu otvorených dverí na našej škole.