Športoviská

V rámci komplexu žiaci môžu zdokonalovať svoje fyzické schopnosti na niekoľkých športoviskách. Priamo v budove školy sa nachádza telocvičňa, ktorá je plne vybavená a skladá sa z dvoch miestností. Žiaci sa tu môžu venovať rozvoju fyzických zdatností, ale aj zahrať si futbal, florbal, basketbal a veľa iných športov.

Ku komplexu patrí aj štadión klubu FC Petržalka, ktorý ponúka možnosť trénovať na umelej tráve. Tento štadión funguje od roku 2012.

Okrem týchto ihrísk je študentom sprístupnené ďalšie ihriská: menšie ihrisko s umelou trávou, volejbalové ihrisko a zadné ihrisko.

Lukáš Haraslin

Futbalista

Slovenský futbalový reprezentant a aktuálne hráč poľského mužstva Lechia Gdansk.

ZMENA TERMÍNU JESENNÝCH PRÁZDNIN

Na základe rozhodnutia MŠVVaŠ SR sa jesenné prázdniny v školskom roku 2020/2021 uskutočnia vo všetkých školách v termínoch 30.októbra a 2., 6. a 9.novembra 2020.

Video prehliadka školy

V nasledujúcom videu si môžte pozrieť video prehliadku našej školy nakrútenu pri príležitosti DOD.