Novinky

          • Organizácia začiatku školského roka 2020/21

            Do školy nastupujú všetci žiaci 1. – 4. ročníka -POVINNE S RÚŠKOM NA TVÁRI

             

            Prvý školský deň - 02. 09. 20120

            POZOR !!!  - žiaci prvého a druhého ročníka prichádzajú na 9:00 a žiaci tretieho a štvrtého ročníka na 9:30 

             

            9:00  - žiaci 1. ročníka sa stretnú vo vestibule školy, následne postupujú podľa pokynov učiteľov

                          - žiaci 2. ročníka sa stretávajú na tribúne, do budovy školy vchádzajú len v sprievode triedneho učiteľa Mgr. Polčica

                     

            9:30 -  žiaci 3. a 4. ročníka  sa stretnú na tribúne, do budovy školy vchádzajú len     v sprievode triedneho učiteľa Mgr. Beilt, Ing. Brillová

             

          • Podmienky vstupu do školy od 02.09.2020

            Oznam zákonným zástupcom

            a žiakom

            Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy.

            Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade, že zdravotný stav nevyžaduje komunikáciu s lekárom, pri opätovnom nástupe žiaka do školy sa žiak preukáže prehlásením o bezinfekčnosti podpísaným zákonným zástupcom/plnoletým žiakom.

             

          • Komisionálne skúšky za druhý polrok 2019/2020

            Komisionálne skúšky budú prebiehať podľa nasledovného harmonogramu:

            24.8.2020 - PONDELOK

            Majdák Pavol - PAS (8:00), ZPV (9:00), ADK (10:00)

            Horínek Martin - PAS (8:00)

            25.8.2020 - UTOROK

            Dao Oliver - ANJ (9:00), SMA (10:30)

            Chlepková Nocol -SJL (9:30)

            Lobodáš Daniel - SJL (9:30), EKO (8:30)

            Jaroš Samuel - SJL (10:30)

            Majdák Pavol - ANJ (8:00), NEJ (9:00)

            26.8.2020 - STREDA

            Lobodáš Daniel - ZSM (8:30), TAD (9:30)

            Staršicová Vanessa - TAD (9:30)

            Majdák Pavol - EKO (8:00), ZSM (9:00)

            27.8.2020 - ŠTVRTOK

            Viteková Karolína - SMA (10:30), CMR (11:30)

            Majdák Pavol - TAD (8:00), API (9:00)

            Jaroš Samuel - API (9:00), ZDR (10:00)

    • Sociálne siete

      • Kontakty

        • Súkromná stredná športová škola
        • info@sportskola.sk
        • +421 940 431 031
        • M.C.Sklodowskej 1 85104 Bratislava Slovakia
        • 42182760
        • 2023343014
      • Prihlásenie